Okkara dygd – tín trygd

Tú hevur allarhelst brúk fyri eini hitaloysn. Allarhelst eisini ásannað, hvussu nógv er at hugsa um. Hjá Demich fært tú allan pakkan – hita, ventilatión og sanitet. Vit bæði veita tær skipanina og seta hana upp fyri teg. Umhvørvisstovan hevur góðkent okkum, og eisini eru vit løggildir el-innleggjarar.

Tí kunnu vit siga, at okkara dygd er tín trygd.

Vit hava hildið til í Stiðjagøtu í Havn síðani 1988, har vit í dag húsast í trimum bygninum á á tilsamans góðar 1.500 fermetrar. Her eru vit eini 70 fólk, sum eru knýtt at verkstaðnum, handlinum og skrivstovuni, umframt teknistovu okkara, har verkfrøðingar sita og tekna og prosjektera. Verkstaður okkara er ein hin framkomnasti í landinum. Við góðum maskinum og góðum hondum loysa vit uppgávur innan rørsmíð, blikksmíð og jarnsmíð – eina fyri og aðra eftir.

Legg leiðina framvið og práta við okkum um dreymahúsini ella onkra aðra spennandi verkætlan, tú gongur og hugsar um, so vit kunnu hjálpa tær at koma har til.

Búmerki

Tak búmerki niður í svørtum ella í hvítum.

Størv

Tað sagt, leita vit altíð eftir dugnaligum fólkum. Tú ert vælkomin at senda okkum eina umsókn á starv@demich.fo.

Starvsfólk

Stjórn

Bjarne Hansen

Virkandi stjóri / projektleiðari
350 330
bjarne@demich.fo

Torbjørn Hansen

Rakstrarstjóri
350 333
torbjorn@demich.fo

Teknistova

Atli D. Nattestad

HVS-Installatørur
350 320
atli@demich.fo

Hákun Hansen

Verkfrøðingur
350 335
hakun@demich.fo

Torstein J. Fríðfinsson

Verkfrøðingur
350 307
torstein@demich.fo

Hitapumpu- og servicedeild

Poul Johan Arge

Leiðari á hitapumpudeildini
350 306
pouljohan@demich.fo

Hanna Poulsen

Samskipari
350 362
hanna@demich.fo

Bárður Poulsen

Handverkari

Hergeir Kjærbo

Handverkari

Hjalmar Jóhan Juul

Handverkari
hjalmar@demich.fo

Jákup Fríði Jákupsson

Handverkari

Rúni Fossdal

Handverkari
runi@demich.fo

Tór K. Winther

Handverkari

El-deild

Jens Gaardlykke

Leiðari á El-deildini / Góðk. el-inleggjari
350 302
jens@demich.fo

Jóan Magnus Fríðbjørn Jensen

Elektrikari

Jón Eyðfinn Jaocbsen

Lærlingur

Projektdeild

Árni Samuelsen

Arbeiðsformaður
350 309
arni@demich.fo

Charlie Debrezceni

Handverkari

Dánjal Pauli Skorá

Handverkari
danjal@demich.fo

Hans Magni Danielsen

Handverkari
hansmagni@demich.fo

Jógvan Rasmus Falkvard

Handverkari

Karl Høgni Drost Jensen

Handverkari

Marc Ciprian

Handverkari

Niclas Olivur Dam

Handverkari

Verkstaður

Villy Joensen

Verkstaðsleiðari
350 395
villyj@demich.fo

Fíggjardeildin

Joan Joensen

Bókhaldsleiðari
350 303
joan@demich.fo

Annfinn Brekkstein

Bókhaldari
350 304
annfinn@demich.fo

Turið Müller

Skrivstovunæmingur
350 305
turid@demich.fo

Veronika Hassova

Bókhaldari
veronika@demich.fo

Søludeildin

Erland E. Jacobsen

Sølu- og innkeypsleiðari
350 365
erland@demich.fo

Jastrid Brekkstein

Sølukvinna
350 364
jastrid@demich.fo

Jóhan Nattestad Kass

Handilsnæmingur
350 363
johan@demich.fo

Suni Fríði Joensen

Sølumaður
350 362
sunifridi@demich.fo

Heri Petersen

Goymslumaður
290 366
heri@demich.fo

Lærlingar

Benjamin Solberg

Lærlingur

Birgir Ryan

Lærlingur

Bárður Danielsen

Lærlingur

Bárður Magnussen

Lærlingur

Búi Heinesen

Lærlingur

Eirikur Jensen

Lærlingur

Karstin Æðustein Liasson

Lærlingur

Patrick Olsen

Lærlingur

Rúni Hove Hansen

Lærlingur

Tanja Danielsen

Lærlingur

Tummas Johnsson Ísheim

Lærlingur

Uni H. Petersen

Lærlingur

Spurningar?

Set teg í samband við okkum, so svara vit sum skjótast.

Takk fyri tín fyrispurning. Vit venda aftur skjótast gjørligt.
Okkurt gekk gali. Royn umaftur.