Okkara dygd – tín trygd

Tú hevur allarhelst brúk fyri eini hitaloysn. Allarhelst eisini ásannað, hvussu nógv er at hugsa um. Hjá Demich fært tú allan pakkan – hita, ventilatión og sanitet. Vit bæði veita tær skipanina og seta hana upp fyri teg. Umhvørvisstovan hevur góðkent okkum, og eisini eru vit løggildir el-innleggjarar.

Tí kunnu vit siga, at okkara dygd er tín trygd.

Vit hava hildið til í Stiðjagøtu í Havn síðani 1988, har vit í dag húsast í trimum bygninum á á tilsamans góðar 1.500 fermetrar. Her eru vit eini 70 fólk, sum eru knýtt at verkstaðnum, handlinum og skrivstovuni, umframt teknistovu okkara, har verkfrøðingar sita og tekna og prosjektera. Verkstaður okkara er ein hin framkomnasti í landinum. Við góðum maskinum og góðum hondum loysa vit uppgávur innan rørsmíð, blikksmíð og jarnsmíð – eina fyri og aðra eftir.

Legg leiðina framvið og práta við okkum um dreymahúsini ella onkra aðra spennandi verkætlan, tú gongur og hugsar um, so vit kunnu hjálpa tær at koma har til.

Búmerki

Tak búmerki niður í svørtum ella í hvítum.

Størv

Tað sagt, leita vit altíð eftir dugnaligum fólkum. Tú ert vælkomin at senda okkum eina umsókn á demich@demich.fo.

Starvsfólk

Stjórn

Rói Kalsø

Forstjóri
350 331
roi@demich.fo

Torbjørn Hansen

Rakstrarstjóri
350 333
torbjorn@demich.fo

Teknistova

Atli D. Nattestad

HVS-Installatørur
350 320
atli@demich.fo

Bárður Thomsen

Byggifrøðingur
290 337
bardurt@demich.fo

Hákun Hansen

Verkfrøðingur
350 335
hakun@demich.fo

Torstein J. Fríðfinsson

Verkfrøðingur
350 307
torstein@demich.fo

Hitapumpu- og servicedeild

Poul Johan Arge

Leiðari á hitapumpudeildini
350 306
pouljohan@demich.fo

Hanna Poulsen

Samskipari (barsilsfarloyvi)
350 362
hanna@demich.fo

Ragna Maja Kruse

Samskipari/avloysari
350 399
ragnamaja@demich.fo

Bárður Poulsen

Handverkari

Dánjal Pauli Skorá

Handverkari
danjal@demich.fo

Hans Magni Danielsen

Handverkari
hansmagni@demich.fo

Hjalmar Jóhan Juul

Handverkari
hjalmar@demich.fo

Jákup Fríði Jákupsson

Handverkari

Rúni Fossdal

Handverkari
runi@demich.fo

Torkil Hansen

Maskinmeistari
350 391
torkilh@demich.fo

Tór K. Winther

Handverkari

El-deild

Jens Gaardlykke

Leiðari á El-deildini / Góðk. el-inleggjari
350 302
jens@demich.fo

Jón Eyðfinn Jaocbsen

Elektrikkari

Jónleif Flóðin Frederiksen

Elektrikkari

Projektdeild

Bjarne Hansen

Projektleiðari
350 330
bjarne@demich.fo

Bartal Danielsen

Arbeiðsformaður
290 388
bartal@demich.fo

Árni Samuelsen

Arbeiðsformaður
350 309
arni@demich.fo

Andrias Samuelsen

Handverkari

Charlie Debrezceni

Handverkari

Karl Høgni Drost Jensen

Handverkari

Marc Ciprian

Handverkari

Áron Joensen

Handverkari

Verkstaður

Villy Joensen

Verkstaðsleiðari
350 395
villyj@demich.fo

Fíggjardeildin

Joan Joensen

Bókhaldsleiðari
350 303
joan@demich.fo

Annfinn Brekkstein

Bókhaldari
350 304
annfinn@demich.fo

Turið Müller

Skrivstovunæmingur
350 305
turid@demich.fo

Veronika Hassova

Bókhaldari
veronika@demich.fo

Søludeildin

Erland E. Jacobsen

Sølu- og innkeypsleiðari
350 365
erland@demich.fo

Ivan Gærdbo Hofgaard

Sølumaður
350 361
ivan@demich.fo

Jastrid Brekkstein

Sølukvinna
350 364
jastrid@demich.fo

Suni Fríði Joensen

Sølumaður
350 362
sunifridi@demich.fo

Heri Petersen

Goymslumaður
290 366
heri@demich.fo

Jóhan Nattestad Kass

Handilsnæmingur
350 363

Lærlingar

Birgir Ryan

Lærlingur

Bárður Danielsen

Lærlingur

Bárður Magnussen

Lærlingur

Búi Heinesen

Lærlingur

Eirikur Jensen

Lærlingur

Jógvan Rasmus Falkvard

Lærlingur

Karstin Æðustein Liasson

Lærlingur

Niclas Olivur Dam

Lærlingur

Rúni Hove Hansen

Lærlingur

Tanja Danielsen

Lærlingur

Tummas Johnsson Ísheim

Lærlingur

Uni H. Petersen

Lærlingur

Spurningar?

Set teg í samband við okkum, so svara vit sum skjótast.

Takk fyri tín fyrispurning. Vit venda aftur skjótast gjørligt.
Okkurt gekk gali. Royn umaftur.